poniedziałek, 12 maja 2014

Rodzina widmo - part 4

Dalej bez perfect match'u... Mam szczęście do rodzin widmo. 4 minuty temu dostałam maila od Cultural Care że rodzinka z FLORYDY jest mną zainteresowana, podekscytowana loguje się na mój profil a jej już nie ma! W sumie to już 4 rodzina widmo, jeszcze od żadnej nie dostałam maila. Dlaczego?

Match #3
8 maja żydowska rodzinka z Symmes Township, Ohio była mną zainteresowana, ale się nie odezwali do mnie przez 2 dni, potem zeszli mi z room'u. W sumie i tak nie byłam nimi zainteresowana, bo wydawało się strasznie rygorystycznie, co myśle że przeszkadzało by mi, ale chciałabym w końcu chociaż pogadać z jakąś rodzinką przez skype. Mieli 3 dzieciaczków. Host Dad pracował w Apple, a Hostka była ginekologiem.

Match #4
Tampa, Floryda - w sumie tylko tyle mi wiadomo.

Nie mam dalej filmiku, jutro postaram się w końcu coś nagrać, dziś wymyślałam mniejwięcej co powiem, ale nie jestem z tego zadowolona, no zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w najbliższym czasie.

Trzymajcie się ciepło :)2 komentarze:

  1. Nagraj filmik - podobno dużo daje :) Powodzenia !

    OdpowiedzUsuń
  2. Pilnuj żebyś nie wygladała za ładnie na zdjeciach, decyzje podejmują kobiety a one nie chca ładnej dziewczyny w domu.

    OdpowiedzUsuń