wtorek, 2 września 2014

Nie potrafię się wybić

Kolejna rodzinka, kolejne rozmowy telefoniczne, Skype, meile, było tak blisko żeby moje marzenia w końcu się spełniły o byciu Au Pair w Stanach, już 6 października mogłam zacząć swoją przygodę... ale, dostałam meila:
Magda,

Thank you for your email. I have to tell you, it was so nice to meet you and you were one of the final Au pairs we were considering. It was a very hard choice as you are a wonderful young lady with great qualities but we chose another Au Pair. We chose someone else because she was an Au Pair already and was driving more years. You must believe me that it was a very hard decision because you could have been a great fit, but because she was an Au Pair already, was driving more years, we felt it was a better option for us.
I did let Kaija our community counselor and the Au Pair in America office know how great you were and what a tough choice it was. Maybe they can find you a family in our area. Should you match with a family let me know and keep me posted. If you are nearby it would be great to meet you in person.
My very best,
Audra & Family "

zaczynam robić się słaba przez to wszystko, ale jednak dalej nie poddaje się, kiedyś w końcu nadejdzie na mnie czas, a teraz po prostu sobie popłaczę...

Zaczynam myśleć czy ten wyjazd w ogóle jest mi pisany, może po prostu ciągle nie potrafie znaleźć rodzinki ponieważ mam siedzieć w Polsce, nigdzie nie wyjeźdżać, nie spełniać marzeń, może tak ma być. Sama już nie wiem. Udaję że jestem szczęśliwa, a tak na prawde to nie jestem, kruszę się coraz to bardziej. Pozytywne myślenie? Jakoś ostatnio nie potrafię. 

11 komentarzy:

 1. Ejj nie łam się! Taka kolej rzeczy. Trzeba przejść też przez takie coś, żeby później osiągnąć to, na czym Ci zależy. Nie poddawaj się :* :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie załamuj sie. Bedą kolejne rodziny w tym ta perfect, cierpliwości! :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Słońce! :* Tak wiem, ale miałam gorszy dzień i brak cierpliwości do wszystkiego :D

   Usuń
 3. Wyjazd jest Ci pisany! A czekasz tyle, by trafić do wspaniałych ludzi! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie, takie myślenie mi się podoba :) jeśli chcesz zawsze można spróbować aupairowania przez kilka miesięcy gdzieś w Europie (polecam, super sprawa) a owy argument już wtedy na pewno odpadnie.

   Usuń
  2. Dzięki Kochane! :* Nie, Europa mnie nie jara, Stany zawsze fascynowały mnie :D

   Usuń
 4. Dopadła Mnie insomania :P w zwiazku z moim dzisiejszym PM :)Wiec odwiedziłam Twojego bloga dziś:P Magda! Ja Ci przypomnę jak będziesz miała już swój PM i do Mnie napiszesz się pochwalić,że nie potrzebne były te smutki! ;) zobaczysz już niedługo! :D

  www.jagodablog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe że już niedługo! Dzięki Kochana! Muah :*

   Usuń
 5. Warto poczekać, wyjazd do usa to super sprawa. Musisz czuć, że to jest to, bo bez tego wyjazd nie będzie taki jaki powinien, czyli wyjątkowy. Trzymam kciuki kochana! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Kochana! Liczę na to, dlatego się nie poddaje :)

   Usuń